trarzh-TWenfrdeelitfarues
TÜRCERT En İyilerle Çalışıyor

Artık bir marka olma yolunda ilerleyen kuruluşumuz SCIENCE Teknik Belgelendirme A.Ş., ülkemizin önde gelen kuruluşlarını müşteri portföyüne katmaya devam etmektedir.

Bugünlere gelmesinde SCIENCE’in, sunulan belgelendirme hizmetlerinde tamamen bağımsız faaliyet göstermeyi ilke edinmesi, müşterileri adına hiçbir maddi çıkar gözetmemesi ve tamamen tarafsız hareket etmeye çalışması etkili olmuştur. SCIENCE, dürüstlük ve saygınlık ilkesini tehlikeye düşürecek bütün davranışlardan uzak durmayı ve yürürlükteki yerli ve yabancı yasal düzenlemelere ve yerli ve yabancı kuruluşlar tarafından yayınlanan standart gerekliliklerine uymayı müşterilerine taahhüt etmiştir.

TÜRCERT vizyonunu belirlerken, faaliyetleri ile ilgili olarak ellerinde bulunan bilgi ve belgelerin korunacağını, müşterileri dışında hiçbir kişi veya kuruluş ile paylaşılmayacağını ve gizli tutulacağını açıklamıştır. Bugün SCIENCE, ülkenin en iyi firmaları ile çalışıyorsa, bu konuda verilen güvencenin payı büyüktür. Müşteriler SCIENCE’e güvenmektedir ve SCIENCE en iyi müşteriler ile çalışmak istemektedir.

Kuruluş yetkililerin yaptığı açıklamalara göre, SCIENCE hizmet verilen kişi ve kuruluşlar nezdinde, tarafsızlığını korumaya, bağımsız faaliyet göstermeye ve faaliyetleri sırasında objektif kalmaya gayret etmektedir. Ayrıca faaliyetlerinde akreditasyon kuralları dışına çıkmamaktadır. Sadece yerel yasal düzenlemeler değil, Avrupa Birliği direktiflerine de titizlikle uymaktadır.

SCIENCE müşteri odaklı bir yönetim anlayışı sergilemekte ve bütün müşterilerine eşit koşullarda hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti yaratmanın temel koşulu olan bu durum ülkemizin en iyi işletmelerinin SCIENCE’e yönelmesinde temel faktördür.

SCIENCE yetkilileri, faaliyet gösterdikleri sektörün gelişmesine de destek vermektedir. Bu konuda en büyük adım, bu yıl ülke genelinde standardizasyon çalışmalarına başlanmasıdır. SCIENCE, bir yandan yeni standartların hazırlanması, bir yandan da uygulamada olan standartların revize edilmesi çalışmalarında aktif olarak görev üstlenmektedir.

Nihayet SCIENCE’in en iyilerle çalışmasının bir gerekçesi de her zaman uyguladığı uyun fiyat politikalarıdır. SCIENCE, müşterilerin mağdur olmamasını sağlayacak düzeyde, ancak yatırımlarının karşılığını alacak düzeyde bir ücret uygulaması yapmaktadır. Buradaki hassas dengeyi çok iyi kuran ve yöneten SCIENCE, gelecekte de bu politikasını sürdürecek ve müşteri portföyünü daha da genişletecektir.

SCIENCE, vizyonunda belirlediği gibi ülkemizin bu sektörde öncü bir kuruluşu olmaya devam edecektir.

Belgelendirme

Uluslararası kabul görmüş standartlarda denetim, gözetim ve belgelendirme hizmetleri veren firma ayrıca periyordik muayene, test ve kontrol hizmeti vermektedir.

Bize Ulaşın

Adres :

Mahmutbey Mh, Dilmenler Cd, No 2 
Bağcılar - İstanbul, TURKEY

Telefon :

+90 (212) 702 00 00

Whatsapp:

+90 (532) 281 01 42

Arama