trarzh-TWenfrdeelitfarues
Tanınmış Marka

Kuruluşumuz TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş., kurulduğu günden bugüne gösterdiği güvenilir, kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı ile sadece ülke içinde değil, ülke dışında da tanınırlığını ve saygınlığını arttırmıştır. Böyle olmasında sadece güçlü bir yönetici kadrosuna sahip olmamız değil, yetenekli, eğitimli ve uzman çalışanlara ve en son teknolojiye uygun altyapıya sahip olmamızın da katkısı çok fazladır.

Bu sektörde itibar kazanmamızın bir nedeni de, hiçbir zaman müşterilerden, ödeme güçlerini zorlayacak veya bu sektörde haksız rekabete yol açacak düzeyde ücret talep etmemektir. Kuruluşumuz bir yandan gerçekleştirdiği yatırımların karşılığını almak ve kazanmak isterken, müşterilerden makul seviyelerde ücret talep etmekte, bir yandan da daha fazla müşteri edinmek için ücretleri olabildiğince düşük tutmaya çalışmaktadır. Bu hassas dengeyi başarı ile kuran ve sürdüren kuruluşumuz bu şekilde daha fazla tanınmakta ve daha fazla tercih edilmektedir. Kuruluşumuzun fiyat politikaları, hizmet kalitesinden ödün vermeden ve işleri hızlı yaparak birşeyleri gözden kaçırmadan, ama ücreti olabilecek en makul düzeyde tutarak hizmet vermeye yöneliktir.

Tanınmış bir marka olmak konusunda, ilkeli çalışmamızın ve belirlenen politika, vizyon, misyon ve değerler doğrultusunda hizmet vermemizin de katkısı büyüktür. Hizmet verilen bütün kişi ve kuruluşlara karşı kuruluşumuz önyargıdan uzak, tarafsız ve bağımsız olarak hizmet vermektedir. Kuruluşumuz müşterilerini, sunulan hizmetlerin özellikleri, yararları, olası riskleri ve taraflara düşen sorumluluklar konusunda net bir şekilde bilgilendirmektedir ve karşılıklı güven anlayışı içinde hizmet vermektedir. Gerçekleştirilen faaliyetler ile ilgili doğru bilgileri, müşterilere zamanında ve eksiksiz olarak vermektedir. Verilen bütün hizmetlerde müşterilere ve üçüncü kişilere karşı herzaman dürüst davranmaya çalışmaktadır. Her zaman için, müşteri bilgi ve belgelerinin gizli tutulmasına önem verilmektedir.

Müşterilerin veya üçüncü kişilerin faaliyetlerimiz ile ilgili ititraz ve şikayetlerini almak, incelemek, değerlendirmek ve kısa sürede sonuçlandırmak konusunda yönetimden bağımsız süreçler belirlenmiştir ve bu doğultuda işlemler yapılmaktadır.

Nihayet kuruluşumuz, yerli ve yabancı kuruluşlar tarafından yayınlanan standartlar, yasal düzenlemeler ve Avrupa Birliği direktifleri çerçevesinde hizmet vermektedir ve gerekli durumlarda resmi kuruluşlar ve sektördeki diğer kuruluşları ile işbirliği yapmaktadır.

Bu anlayışla faaliyetlerini sürdüren kuruluşumuz önümüzdeki yıllarda tanınırılığını daha da arttıracaktır.

 

Belgelendirme

Uluslararası kabul görmüş standartlarda denetim, gözetim ve belgelendirme hizmetleri veren firma ayrıca periyordik muayene, test ve kontrol hizmeti vermektedir.

Bize Ulaşın

Adres :

Mahmutbey Mh, Dilmenler Cd, No 2 
Bağcılar - İstanbul, TURKEY

Telefon :

+90 (212) 702 00 00

Whatsapp:

+90 (532) 281 01 42

Arama