trarzh-TWenfrdeelitfarues
Uygun Fiyat

Kuruluşumuz TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş., verdiği hizmetler karşılığında bir ücret talep etmektedir. Ancak hiçbir zaman bu ücretin müşterilerin ödeme gücünü zorlayacak ya da bu sektörde haksız rekabet yaratacak seviyede olmamasına özen göstermektedir. Bu açıdan kuruluşumuz “Uygun Fiyat” sloganını benimemiştir ve bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bunu uygulayacaktır.

Müşterilere verilen hizmetlerin kaliteli, güvenilir ve hızlı olması için iki önemli faktör bulunmaktadır. Bunlardan birincisi eğitimli, deneyimli ve nitelikli çalışanlar istihdam etmek, ikincisi ise günün gelişen teknolojileri yakından takip etmek ve kuruluşun teknolojik altyapısını güçlendirmektir. Bu iki faktör de yatırım gerektirmektedir. Dolayısıyla bu yatırımların kazanca dönüşmesi için müşteri portföyünün genişletilmesi gerekmektedir. Mevcut müşterileri elde tutmak kadar yeni müşterilerin kazanılması da ayrı bir çaba gerektirmektedir ve bu çabaların da bir maliyeti olmaktadır.

Bütün bu sayılan maliyetler, doğal olarak ücretin belirlenmesinde etkendir. Ancak bu döngü içinde çok hassas bir dengenin sağlanması önemlidir. Bir yandan kuruluşunun yatırımlarının karşılığını alması ve kazanması için müşterilerden talep edilecek ücretin makul bir düzeyde tutulması gerekirken, bir yandan da daha fazla müşteri çekebilmek için ücretin olabildiğince düşük tutulması gerekmektedir. Kuruluşumuz bu noktada her iki tarafı da mağdur etmeyecek düzeyde bir ücret politikası uygulamakta ve uygun fiyat anlayışını devam ettirmektedir.

Uygun fiyat demek, hizmet kalitesinden ödün vermek anlamına gelmiyor. Ya da işleri hızlı yaparak birşeylerin gözden kaçırılması anlamına gelmiyor. Aksine belirlenen politikalar, ilkeler, değerler, süreçler ve yetki ve sorumluluklar paralelinde hızlı ama kaliteli hizmet vermek anlamına geliyor. Süreç yönetimi uygulamak bu konuda en büyük avantajdır. Faaliyetleri süreçlerle yönetmek demek, çalışanların emeklerinin, kuruluş kaynaklarının ve zamanın verimli kullanılması demektir ve kuruluşumuz bu sayede ücretlerini makul seviyede tutabilmektedir.

Ayrıca burada en önemli nokta fiyat belirlemede haksız kazanç yaratacak unsurlardan kaçınmaktır. Aynı sektörde faaliyet gösteren rakipleri küçümsemek ve onların zarar görmesi pahasına fiyat kırmak, sadece kuruluşumuza değil sektörün bütününe zarar vermek demektir. Kuruluşumuzun vizyonunda ise bu sektörün gelişmesine katkı sağlamak vardır. Bu sektörün, daha fazla gelişmeye ihtiyacı bulunmaktadır.

 

Belgelendirme

Uluslararası kabul görmüş standartlarda denetim, gözetim ve belgelendirme hizmetleri veren firma ayrıca periyordik muayene, test ve kontrol hizmeti vermektedir.

Bize Ulaşın

Adres :

Mahmutbey Mh, Dilmenler Cd, No 2 
Bağcılar - İstanbul, TURKEY

Telefon :

+90 (212) 702 00 00

Whatsapp:

+90 (532) 281 01 42

Arama