trarzh-TWenfrdeelitfarues
TÜRCERT İştiraki EUROLAB Hızla Büyüyor

EUROLAB laboratuvar, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Uluslararası standartlarda ve gelişen teknolojinin en son makina ve ekipmanları ile donatılmış çağdaş laboratuvarlara sahip olan EUROLAB, aynı zamanda nitelikli, eğitimli ve deneyimli bir çalışan kadrosuna sahiptir.

Bu laboratuvarlarda genel olarak şu alanlarda çok farklı test, analiz, ölçüm, muayene ve değerlendirme hizmetleri verilmektedir: elektriksel güvenlik testleri, ortam analizleri, tekstil analizleri, gıda analizleri ve su analizleri. Ayrıca sektörel analizler başlığı altında tekstil analizleri, gıda analizleri, spesifik analizler, endüstiyel analizler, çevre analizleri, elektriksel testler ve uygunluk testleri yapılmaktadır. Bütün bu çalışmalarda EUROLAB, dünya genelinde uygulanan ve genel kabul görmüş test ve analiz yöntemlerine başvurmaktadır.

EUROLAB, faaliyetleri boyunca, genel nitelikte veya sektörel bazlı bütün ölçüm, test ve analiz çalışmalarında, yürürlükte olan yasal düzenlemelere ve yerli ve yabancı kuruluşlar tarafından yayınlanan standartlara uygun hareket etmektedir. Bunun yanı sıra EUROLAB, TS EN ISO/IEC 17025 standardı gerekliliklerine uygun faaliyet göstermektedir ve Avusturya merkezli ÖSAS (Österreich Spezielle Akkreditierung Service, Avusturya Özel Akreditasyon Servisi) akreditasyon kuruluşundan akredite olmuştur. (TS EN ISO/IEC 17025 standardı, deney ve kalibrasyon laboratuvarlarının yeterliliği için genel şartlar standardıdır).

Faaliyetlerini akreditasyon yetkisi çerçevesinde sürdüren EUROLAB, faaliyet alanını gün geçtikçe genişletmekte, verdiği ölçüm, test, muayene ve kontrol hizmetlerinin çeşitliliğini arttırmaktadır. Bu şekilde EUROLAB, her zaman müşteriler nezdinde tercih edilen bir kuruluş olmuştur.

EUROLAB, bugüne kadar müşterilerine kaliteli, hızlı, doğru ve güvenilir hizmet vermiştir ve bu şekilde hizmet vermeye devam edecektir. Bunu sağlamak amacı ile laboratuvar üst yönetimi, gelişen teknolojileri yakından izlemekte ve çalışanların bu konuda kendilerini yetiştirmelerine imkan sağlamaktadır. Bunun yanında gerekli teknolojk altyapı yatırımlarını yapmaktan kaçınmamaktadır.

EUROLAB faaliyetlerinin müşteriler nezdinde bir katma değer yaratması için ayrıca şu standartları da uygulamaktadır:

  • TS EN ISO/IEC 17020 Çeşitli tipteki muayene kuruluşların çalıştırılmaları için genel kriterler standardı
  • ISO 27001 Bilgi güvenliği yönetim sistemi standardı

EUROLAB aynı zamanda ISO 27001 belgesi sahibidir ve faaliyetleri sırasında elde edilen bilgi ve belgelerin gizli tutulduğunu ve üçüncü kişiler ile paylaşılmayacağını taahhüt etmektedir.

Belgelendirme

Uluslararası kabul görmüş standartlarda denetim, gözetim ve belgelendirme hizmetleri veren firma ayrıca periyordik muayene, test ve kontrol hizmeti vermektedir.

Bize Ulaşın

Adres :

Merkez Mh, Dr Sadık Ahmet Cd, No 38/44 A 
Bağcılar - İstanbul, TURKEY

Telefon :

+90 (212) 702 00 00

Whatsapp:

+90 (532) 281 01 42

Arama