trarzh-TWenfrdeelitfarues
TÜRCERT Sektörde 15. Yılında

SCIENCE Teknik Belgelendirme A.Ş. 2013 yılında kurulmuştur ve merkezi İstanbul’dadır. Tamamen yerli sermaye ile kurulan SCIENCE, bugüne kadar sektöre gösterdiği bağlılıktan ve bu sektörün gelişmesine katkı vermekten hiç vazgeçmemiştir. Titiz ve ilkelere bağlı yönetimi ile sektörde 15. yılına ulaşan SCIENCE, bundan sonra da aynı kararlılık ve ciddiyetle çalışmalarını sürdürecektir.

15 yıl öncesine göre bugün çok daha güçlü bir yönetici ve çalışan kadrosuna sahip olan SCIENCE, tekonolojik altyapısını büyütmek ve güçlendirmek amacı ile de büyük yatırımlar yapmıştır. Aynı zamanda sektörde ve teknoloji dünyasında yaşanan yenilikleri yakında takip eden ve çalışanlarının da bu yenilikleri takip etmesine olanak sağlayan SCIENCE, gelecekte de var olmanın ve rakiplerinin her zaman önünde olmanın temel koşulu olarak sürekli gelişmeyi görmektedir.

SCIENCE, bugüne kadar sürdürdüğü ürün belgelendirme ve sistem belgelendirme çalılmaları yanında artık labotauvar ölçüm, test, analiz ve değerlendirme çalışmalarına da başlamıştır. Bu şekilde hizmet yelpazesini oldukça genişletmiştir.

SCIENCE’in büyük önem verdiği çalışmalardan biri de standardizasyon çalışmalarıdır. Bir yandan uygulanmakta olan standartların güncellenmesi, bir yandan da günün ihtiyaçları doğrultusunda yeni standartların hazırlanması çalışmalarına daha fazla katkı vermektedir.

Bu sektörde öncü, güvenilir, tarafsız, bağımsız ve gizliliğe en fazla önem veren bir kuruluş olan SCIENCE, bugün artık bir marka haline gelmiştir. SCIENCE’in bu başarısında müşterilerine yakın durması, onların talep ve beklentilerini iyi anlaması ve müşteri memnuniyetine önem vermesi önemli bir faktördür. Bu çerçevede olmak üzere benimsediği uygun ücret politikası ile bir yandan kendisi kazanırken bir yandan da müşterilerinin mağdur olmamasına önem vermektedir.

SCIENCE bugün ülkemizin en güvenilir markalarından biridir. Sektördeki bir çok kuruluşa öncü olmaktadır ve bu açıdan taklit edilmektedir.

SCIENCE, eğitim ve danışmanlık konusunda da başarılı hizmetler vermektedir. Farklı sektörlerde, günün gelişen ihtiyaçları doğrultusunda, pazar paylarını arttırmak, kendilerini müşterilerine kanıtlamak ve yerli ve yabancı piyasalara açılabilmek için kalite sistemleri, yönetim sistemleri, ürün geliştirme, yerli ve yabancı standartlar ve daha birçok konuda eğitim porgramları düzenlemektedir. Bunun yanı sıra talep eden müşterilere ürün geliştirme ve tedarikçi denetimi konularında danışmanlık hizmetleri de vermektedir.

Belgelendirme

Uluslararası kabul görmüş standartlarda denetim, gözetim ve belgelendirme hizmetleri veren firma ayrıca periyordik muayene, test ve kontrol hizmeti vermektedir.

Bize Ulaşın

Adres :

Mahmutbey Mh, Dilmenler Cd, No 2 
Bağcılar - İstanbul, TURKEY

Telefon :

+90 (212) 702 00 00

Whatsapp:

+90 (532) 281 01 42

Arama