trarzh-TWenfrdeelitfarues
TÜRCERT Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Kutlu’nun 2018 Hedefleri

SCIENCE Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Kutlu, bir ekonomi dergisinin kendisi ile yaptığı bir röportajda, kuruluşlarının 2018 yılı hedeflerini dile getirmiştir. Kurulduğu günden bugüne, bir yandan kendilerinin güçlenerek büyüdüklerini, bir yandan da belgelendirme sektörünün gelişmesi ve güçlenmesi yönünde çaba gösterdiklerini ifade eden Hasan Kutlu, hem sektörün hem de SCIENCE’in 2018 yılında da büyüme trendini sürdüreceğini söylemiştir.

Özellikle 2018 yılı için “Hızlı Süreç”, “Uygun Fiyat”, “Tarafsız Değerlendirme” ve “Tanınmış Marka” sloganlarını kullanacaklarını açıklayan Hasan Kutlu, bu sloganların abartı olmadığını ve tamamen gerçeği yansıttığını söylemiştir.

Hasan Kutlu’nun açıklamalarına göre, süreç oluşturma ve geliştirme çalışmalarının temelinde, kuruluş içinde değişkenliği sağlamak, belirsizliği ortadan kaldırmak ve hiç hata yapmadan çalışmak isteği yatmaktadır. Süreç yönetimi ile faaliyetler, emek, zaman ve maddi kayıplar yaşamadan sürdürülmektedir. Hızlı süreçler, kaynakların etkili yönetilmesine, çalışanların katılımına, faaliyetlerin sistematik yaklaşım ile sürdürülmesine ve sürekli iyileştirmeye imkan vermektedir. (Hızlı Süreç).

Uygun fiyat, hizmet kalitesinden ödün vermek anlamına gelmiyor. Kuruluşumuz bir yandan yatırımlarının karşılığını almak için müşterilerden talep edilecek ücreti makul bir düzeyde tutmaya çalışırken, bir yandan da daha fazla müşteri edinmek için ücreti düşük tutmaya çalışmaktadır. Sonuçta her iki tarafı da mağdur etmeyecek bir ücret politikası uygulamaktadır. (Uygun Fiyat).

Kuruluşumuz yerli ve yabancı akreditasyon kuruluşlarından aldığı yetkilere dayanarak ve hiçbir özel veya resmi kuruluşun baskısı ve telkini altında kalmadan, müşterilerine tarafsız ve bağımsız hizmet vermektedir. (Tarafsız Değerlendirme).

Nihayet kuruluşumuz bugüne kadar gösterdiği güvenilir, kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı ile hem ülke içinde hem de ülke dışında tanınırlığını ve saygınlığını yükseltmiştir. Böyle olmasında hem güçlü bir yönetici kadrosuna hem de nitelikli çalışanlara ve en son teknolojiye uygun altyapıya sahip olmamızın katkısı büyüktür. (Tanınmış Marka).

Hasan Kutlu, 2018 yılı hedeflerini açıklarken, önceden olduğu gibi yine yerli ve yabancı standartlara, yasal düzenlemelere ve Avrupa Birliği direktiflerine uygun hizmet vermeye devam edeceklerini açıklamıştır.

Bu arada Hasan Kutlu, özellikle doğu ile batı arasında stratejik bir konumda olan ve gelişmiş ulaşım imkanlarına sahip olan ve geçmişten gelen girişimci ruh ile bugün sanayide oldukça ileri bir noktaya ulaşan Konya’daki orta ve büyük ölçekli işletmeler için belgelendirme faaliyetlerine ağırlık vereceklerini de dile getirmiştir.

Belgelendirme

Uluslararası kabul görmüş standartlarda denetim, gözetim ve belgelendirme hizmetleri veren firma ayrıca periyordik muayene, test ve kontrol hizmeti vermektedir.

Bize Ulaşın

Adres :

Mahmutbey Mh, Dilmenler Cd, No 2 
Bağcılar - İstanbul, TURKEY

Telefon :

+90 (212) 702 00 00

Whatsapp:

+90 (532) 281 01 42

Arama