trarzh-TWenfrdeelitfarues
TÜRCERT Türkiye’nin En Güvenilir Markası

Güçlü bir marka oluşturmak için, dikkatli bir planlama ve titiz bir çalışma gerekmektedir. Piyasada sadece bir ismin olması, o ürün veya işletmenin bir marka olması için yetetrli değildir. Bir markanın, müşteriler tarafından farkedilmesi ve satın alınması için, o ürün veya işletmenin, rakiplerinden ayıran farklı değerlere sahip olması gerekmektedir.

Güçlü bir marka yaratmanın temel kural müşterilerde güven yaratabilmektir. Güven duyulan bir marka, aynı zamanda müşteri bağımlılığını da beraberinde getirecektir ve bu durum bugünün piyasa koşullarında son derece önemlidir. Üstelik sadece teknolojik ürünlerde değil, çeşitli hizmetlerde ve hizmet üreten kuruluşlarda da durum farklı değildir. Müşteriler artık markayı dikkate alarak ürün satın almakta ve hatta talep edilen ürünlerdeki özellikler çoğu zaman dikkate alınmamaktadır. Bu nedenle başarılı bir marka yaratmak için markayı tüketici algısında, rakiplerinden çok farklı bir yere yerleştirmek gerekmektedir. Bu algıyı oluşturmak ise birçok faktöre bağlıdır.

Bugün SCIENCE Teknik Belgelendirme A.Ş., SCIENCE markasını yaratmış durumdadır ve bu marka ülkemizin en güvenilir markası kabul edilmektedir.

SCIENCE, bu başarısını elbette kolay elde etmemiştir. Marka yaratmak, uzun, sıkıntılı, çok çaba gerektiren bir süreçtir ve SCIENCE bu süreçlerde kendinden emin adımlarla ilerlemiştir. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine verdiği sözleri tutması, bu konuda süreklilik sağlaması ve kaliteden ödün vermeden faaliyetlerini devam ettirmesi SCIENCE’in marka olma yolundaki güvenilirliğini sağlamlaştıran önemli etkenlerdir. SCIENCE bu şekilde kendi kitlesini oluşturmuş ve güvenilir ve güçlü bir marka olabilmiştir. Müşteri kitlesinin gelişmesi ve en SCIENCE’in en iyi işletmelerle çalışıyor olması da marka değerini yükseltmiştir.

Müşterilerin genel yaklaşımı, doğru bilgiler almak konusunda başka işletmelerin görüş ve değerlendirmelerine önem vermektedir. Hizmet satın alma kararlarında bu yorumların katkısı fazladır. SCIENCE, müşteri kaybetmenin müşteri kazanmaktan daha maliyetli olduğunun farkındadır. Yapılan istatistiklere bakılırsa, müşteri aldığı ürün ve hizmetten memnun kalmışsa bunu çevresindeki 4 kişiye anlatmaktadır. Ancak memnun kalmamışsa bunu 8-16 arasında kişiye anlatmaktadır. 20 kişiden fazlasına anlatanların sayısı ise yüzde 20 civarındadır. SCIENCE, memnuniyetsiz müşteri yaratmanın hem kendisine hem de sektöre zarar vereceğinin farkındadır. Bu yüzden SCIENCE, ülkemizin en güvenilir markası olmuştur.

Belgelendirme

Uluslararası kabul görmüş standartlarda denetim, gözetim ve belgelendirme hizmetleri veren firma ayrıca periyordik muayene, test ve kontrol hizmeti vermektedir.

Bize Ulaşın

Adres :

Mahmutbey Mh, Dilmenler Cd, No 2 
Bağcılar - İstanbul, TURKEY

Telefon :

+90 (212) 702 00 00

Whatsapp:

+90 (532) 281 01 42

Arama